Pro účinkující

Účastníte se průvodu poprvé?

Pokud se chcete zúčastnit části či celého Královského průvodu a být přímo jeho součástí, stačí učinit pár jednoduchých kroků:

  • Opatřit si dobový (středověký) kostým včetně obuvi.
  • Vyplnit registrační formulář nejpozději do 19. 5. 2024, odkaz na formulář zde. Registrační formulář je nutné vyplnit pro každou dospělou osobu samostatně, děti a mládež do 18 let uveďte u jednoho z dospělých do formuláře.
  • Chcete-li se zúčastnit coby jezdec, tedy s vlastním koněm, pak kontaktujte také paní Doležalovou, viz kontakty.

Královský průvod je akce historická, tedy pokud se chcete zúčastnit, prosíme o dodržování dobovosti průvodu. Mobilní telefony, sluneční brýle, peněženky, klíče i PET lahve jsou vynálezy moderní doby, které na historickou akci nepatří. Drobnosti lze ukrýt do kapsářů, sluneční brýle nahradit dobovou pokrývkou hlavy (čapka, slaměný klobouk, plachetka) či na lahve ušít látkové tašky/obaly. V případě nutnosti jsou tolerovány dioptrické brýle, pokud nemůžete použít kontaktní čočky.

Upřesňující pokyny dostanete 14 dní před konáním akce.

Pro ostřílené účastníky

Jste-li již tradičním účastníkem průvodu, budeme rádi, pokud formulář přesto vyplníte. Nedovolují-li vám to technické podmínky, svou účast nám nahlaste na e-mail alotrium.shs@centrum.cz (vaše jméno, počet osob, telefonický kontakt a dny, kdy se zúčastníte). Jezdci s vlastním koněm, ať se nahlašují také paní Doležalové, viz kontakty.

Bezpečnost na prvním místě

Prosíme všechny účastníky Královského průvodu o dodržování bezpečnosti. Odkaz na bezpečnostní pokyny naleznete zde.

Co pro účastníky máme (a nemáme) připraveno?

  • Zajištěna strava a pitný režim po celou dobu konání akce.
  • Možnost přenocování na Tetíně od pátku do neděle.
  • K průvodu se můžete připojit kdekoli na jeho trase.
  • Dobové kostýmy nezapůjčujeme ani nezařizujeme jejich zápůjčky.